تبلیغات
هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر

هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر
کاراته: هنر مبارزه با دست خالی 
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان راجع به مطالب و سایت هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر چیست؟


صفحات جانبی
فدراسیون کاراته طی اطلاعیه ای مبنی بر راه اندازی سامانه یکپارچه سازی صدور احکام ، قانونی بودن احکام صادره را منوط به داشتن معرفی نامه از استان مربوطه دانست.به گزارش روابط عمومی هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر به نقل از سایت هیأت کاراته استان سمنان،بدینوسیله به اطلاع کلیه روسای هیأت های شهرستان ها، صاحبان سبک ها، مربیان، روسای باشگاه ها و کلیه کاراته کاهای استان می رساند فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران طی بخشنامه ای ضمن اعلام راه اندازی سامانه یکپارچه سازی صدور احکام، مراتب اطلاع رسانی را به شرح ذیل عنوان  نموده است.

"با توجه به راه اندازی سامانه یکپارچه سازی صدور احکام به اطلاع میرساند از تاریخ 93/09/15 کلیه ورزشکاران تحت پوشش آن سبک و استان ملزم به رعایت موارد مشروحه ذیل می باشند.
  1. فروش احکام رنگی و قهوه ای می بایست به ورزشکاران و مربیان استان خود صورت پذیرد و احکامی که ورزشکاران و مربیان از استان خود دریافت می نمایند فقط دارای درجه اعتبار می باشد.

  2. کلیه ورزشکاران می بایست فقط در آزمون های دان استان خود شرکت نموده و در صورت شرکت در آزمون استان های دیگر میبایست معرفی نامه از استان خود به همراه داشته باشند.

  3. کلیه ورزشکاران می بایست فقط در آزمون های مربیگری و داوری استان خود شرکت نموده و درصورت شرکت در آزمون ها استان های دیگر میبایست معرفی نامه از استان خود به همراه داشته باشند.

  4. چنانچه ورزشکاری از استانی به استان دیگر نقل مکان نمود، میبایست معرفی نامه از استان قبلی خود دریافت نماید."


نامه فدراسیون در خصوص یکپارچه سازی صدور احکام


[ 1393/09/18 ] [ 10:10 ] [ کاراته کا ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

ابزار هدایت به بالای صفحه