تبلیغات
هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر

هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر
کاراته: هنر مبارزه با دست خالی 
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان راجع به مطالب و سایت هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر چیست؟


صفحات جانبی
كشورهای عراق، پاكستان، ارمنستان، گرجستان، تركیه و جمهوری آذربایجان برای حضور در جام ایران زمین اعلام آمادگی كرده اند.


به گزارش روابط عمومی هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر به نقل از شایت فدراسیون کاراته،احمد صافی رئیس شبك شوتوكان wskf در همین ارتباط به سایت فدراسیون كاراته گفت: این رقابتها یكی از معدود مسابقاتی است كه با همكاری فدراسیون كاراته، دانشگاه آزاد اسلامی و سبك شوتوكان wskf همه ساله با نظم، كیفیت و استاندارهای بالا برگزار می شود.

وی افزود: سال گذشته كشورهای متعددی از آسیا و اروپا به همراه قهرمانان به نام در این رقابتها حضور داشتند كه امسال هم امیدواریم با حضور كشورهای صاحبنام و مطرح رقابتهای خوبی را شاهد باشیم.

صافی با اشاره به اینكه كشورهای عراق، پاكستان، ارمنستان، گرجستان، تركیه و جمهوری آذربایجان برای حضور در جام ایران زمین اعلام آمادگی كرده اند، ادامه داد: تیم دانشگاه آزاد اسلامی، قهرمانان سبك شوتوكان و 4 سهمیه كه به هر استان تعلق گرفته نمایندگان ایران در این دوره از رقابتها هستند.

صافی كه مسئولیت فنی این دوره از رقابتها را هم بر عهده دارد، گفت: در این دوره از مسابقات برای اولین بار معلولین ذهنی-حركتی، نابینایان و ناشنوایان به صورت سمبلیك با هم رقابت می كنندكه تیم ملی ناشنوایان كاراته ایران هم با تركیبی كامل حضور خواهد داشت.

وی با تاكید بر اینكه هیتوشی كاسویا بنیانگذار و رئیس كمیته فنی سبك شوتوكان wskf به عنوان ناظر در سالن مسابقات حضور خواهد داشت، گفت: مسابقات مردان در سالن والفجر و رقابتهای بانوان در سالن شهید كبكاینان تهران بصورت همزمان روز جمعه 28 آذر برگزار می شود.

صافی تصریح كرد: این دوره از رقابتها در دو بخش كاتای تیمی و انفرادی در تمام رده های سنی و نیز كومیته انفرادی انجام می شود كه برای دومین بار در رده پیشكسوتان هم مبارزات بالای 35 سال و بالای 45 سال نیز برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این پیكارها رقابت تداركاتی خوبی برای كاراته كاهای تیم دانشگاه آزاد خواهد بود كه پیش از حضور در سوپر لیگ در یك میدان خوب به مبارزه بپردازند.

[ 1393/09/19 ] [ 10:57 ] [ کاراته کا ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

ابزار هدایت به بالای صفحه