تبلیغات
هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر

هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر
کاراته: هنر مبارزه با دست خالی 
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان راجع به مطالب و سایت هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر چیست؟


صفحات جانبی
پس از تغییرات اندك در برخی قوانین فدراسیون جهانی در نسخه قبلی قوانین جدید داوری، در نسخه فارسی آن نیز اصلاحات لازم صورت پذیرفت.


به گزارش روابط عمومی هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر،
رئیس كمیته داوران فدراسیون كاراته گفت: پس از تغییرات اندك در برخی قوانین فدراسیون جهانی در نسخه قبلی( انگلیسی) قوانین جدید داوری، در نسخه فارسی آن نیز اصلاحات لازم صورت پذیرفت.

جواد سلیمی در خصوص برگزاری استاژ و ارتقاء داوری در استان فارس گفت: این دوره به مدت 4 روز و پیش از برگزاری رقابتهای قهرمانی كشور(انتخابی تیم ملی) نوجوانان، جوانان و امید در فارس به صورت تئوری و عملی برگزار می شود كه تمام داوران سراسر كشور JA كاتا تا درجه ممتاز كومیته در دو بخش بانوان و آقایان باید در آن شركت داشته باشند.

وی افزود: این كلاسها از سال 2015 به بعد، ارتقاء برای درجه RA و ممتاز و همچنین JA كاتا تنها یك بار در سال آن هم قبل از رقابتهای قهرمانی كشور برگزار می شود كه حضور تمامی داوران در آن الزامی است.

رئیس كمیته داوران با اشاره به برگزاری جلسه شورای داوران و سمینار بازآموزی قوانین جدید داوری پیش از برگزاری رقابتهای قهرمانی كشور فارس گفت: 2 هفته قبل از برگزاری مسابقات اسامی داوران دعوت شده به استان فارس و كرمانشاه را اعلام می كنیم.

وی ادامه داد: حضور یك داور از استانها كه الزاماً باید رئیس كمیته داوران آن استان باشد كه هیأت های استانی باید آنها را اعزام كنند و همچنین یك داور به انتخاب كمیته داوران فدراسیون از هر استان برای قضاوت در پیكارهای قهرمانی كشور دعوت خواهد شد.


[ 1393/10/28 ] [ 13:13 ] [ کاراته کا ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

ابزار هدایت به بالای صفحه