تبلیغات
هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر

هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر
کاراته: هنر مبارزه با دست خالی 
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان راجع به مطالب و سایت هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر چیست؟


صفحات جانبی
مسابقات كاراته قهرمانی كشور (انتخابی تیم ملی) در رده های سنی مختلف به میزبانی استان های كرمانشاه و فارس برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر، محمد علی زمانی، رئیس كمیته مسابقات و لیگ گفت: سال آینده مسابقات جهانی رده سنی نوجوانان، جوانان و امید و نیز رقابتهای قهرمانی بزرگسالان آسیا را در برنامه داریم و بر این اساس باید نفرات برتر رده های سنی مختلف تیم ملی مشخص و به اردو ها دعوت شوند.

وی افزود: طبق هماهنگی انجام شده رقابتهای انتخابی رده سنی بزرگسالان در بخش كومیته 30 بهمن ماه و اول اسفند ماه به میزبانی كرمانشاه برگزار می شود.

رئیس كمیته مسابقات و لیگ در خصوص اوزان رده سنی بزرگسالان گفت: در بخش بانوان مبارزات در اوزان (50-،55-، 61-،68- و 68+) كیلوگرم و در بخش مردان اوزان (55-،60-،67-،75-،84- و 84+) كیلوگرم انجام می شود.

وی گفت: رقابتهای نوجوانان، جوانان و امید در بخش كاتا و كومیته روزهای 14 و 15 اسفند در استان فارس برگزار می شود كه میزبانی رقابتهای مردان برعهده شهر مرودشت و میزبانی پیكارهای بانوان نیز بر عهده شیرازخواهد بود.

ضمن اینكه مسابقات كاتای تیمی و انفرادی بزرگسالان نیز در همین تاریخ و در همین استان برگزار خواهد شد.

زمانی گفت: مسابقات نوجوانان دختر در 3 وزن (47-،54-و54+) كیلوگرم، نوجوانان پسر در 5 وزن (52-،57-،63-،70-و70+) كیلوگرم، رده سنی جوانان و در بخش دختران 4 وزن (48-،53-59-و59+) كیلوگرم و در بخش پسران 5 وزن (55-،61-،68-،76-و76+) كیلوگرم و اوزان رده سنی امید در دو بخش مردان و زنان در 5 وزن (در بخش پسران اوزان 60-،67-،75-،84-و84+كیلوگرم و در بخش دختران اوزان 50-،55-،61-،68- و 68+كیلوگرم) برگزار خواهد شد.

رئیس كمیته مسابقات و لیگ گفت: استانها بر اساس سهمیه تعیین شده از سوی فدراسیون، نفرات خود را از طریق پنل مدیریت پورتال فدراسیون به آدرس www.ikfportal.ir ثبت نام می كنند كه نام كاربری و رمز عبور را باید از دبیرخانه فدراسیون دریافت كنند. و قرعه كشی هم به صورت كامپیوتری انجام می شود.

وی با اعلام اینكه ثبت نام از كاراته كاها از روز 8 بهمن ماه آغاز خواهد شد، ادامه داد: هیأت ها برای ثبت نام كومیته بزرگسالان تا 18 بهمن ماه و برای كومیته و كاتای سایر رده های سنی و نیز كاتای بزرگسالان تا دوم اسفند ماه فرصت دارد.

زمانی گفت: هیأت استانها در ثبت نام كاراته كاهای تیم و اعلام اوزان آنها دقت كنند چنانچه اشكال یا اشتباهی در ثبت نام افراد به وجود آید متوجه هیأت استان مربوطه خواهد بود .

[ 1393/10/28 ] [ 12:22 ] [ کاراته کا ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

ابزار هدایت به بالای صفحه