تبلیغات
هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر

هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر
کاراته: هنر مبارزه با دست خالی 
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان راجع به مطالب و سایت هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر چیست؟


صفحات جانبی
20 روز پیش یك موفقیت بزرگ برای wkf بدست آمد و آن این بود كه هیأت اجرایی كمیته بین المللی پاراالمپیك IPC رشته كاراته را به عنوان سی امین رشته حاضر در پارالمپیك پذیرفت.


به گزارش روابط عمومی هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر به نقل ازفدراسیون كاراته، پروسه انتخاب كاراته به عنوان یكی از رشته های پاراالمپیك از 8 سال پیش و در جریان تورنمنت باواریا آلمان كه برای اولین بار برای افراد معلول و ناتوان جسمی برگزار می شد، كلیك خورد.


رئیس كمیته بین المللی المپیك و همچنین رئیس فعلی IOC توماس باخ، به دعوت آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی كاراته از این مسابقات دیدن كردند.

بعد از این مسابقات متعدد كاراته برای افراد معلول و ناتوان جسمی برگزار می شد تا اینكه در رقابتهای جهانی 2014 آلمان نیز این اتفاق افتاد و تعداد بالایی از كشورها و مهمانان بین المللی به همراه نمایندگان خودشان در این مسابقات شركت كردند.

پس از این اتفاق بود كه فدراسیون جهانی كاراته درخواست جدی و مهم خودش را به هیات اجرایی كمیته بین المللی پاراالمپیك ارائه كرد.

قرار است درمسابقات مهمی كه طی روزهای 14 15 نوامبر در مكزیكوسیتی برگزار می شود موضوع زمان آغاز كاراته در مسابقات و قرار گرفتن آن در برنامه پاراالمپیك به صورت اجرایی مطرح شده و زمان و محل آغاز رقابتها هم به صورت رسمی مشخص گردد.

[ 1394/04/10 ] [ 10:55 ] [ کاراته کا ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

ابزار هدایت به بالای صفحه