تبلیغات
هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر

هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر
کاراته: هنر مبارزه با دست خالی 
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان راجع به مطالب و سایت هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر چیست؟


صفحات جانبی
مراسم تودیع و معارفه ی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر با حضورمدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و فرماندار مهدی شهر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان، مراسم تودیع و معارفه ی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدی شهر با حضور فرماندار شهرستان، مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان سمنان معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل در محل فرمانداری برگزار گردید و سرپرستی اداره ورزش وجوانان شهرستان به محمد علی ملک احمدی واگذار گردید.

در این مراسم قنبری فرماندار شهرستان مهدی شهر گفت: باید یک برنامه راهبردی سالیانه برای جوانان نوشته شود تا طبق برنامه ریزی مناسب نتایج خوبی بدست آید.

وی گفت:باید به ورزش های شاخص شهرستان که عملکرد خوبی در استان وکشور دارند نگاه ویژه ای داشته باشیم.

قنبری افزود: مردم شهرستان پتانسیل بسیار خوبی در امر ورزش دارند واراده آنها بسیار بالاست پس باید مصمم تر به دنبال یک برنامه ریزی خوبی باشیم.

در این جلسه از زحمات جناب آقای حسین بابایی سرپرست قبلی اداره ورزش وجوانان شهرستان مهدی شهر تقدیر شد.

شایان ذکر است محمدعلی ملک احمدی از سال 1370بازیکن تیم هاکی مهدیشهر بوده و از سال 76تا 87 به عضویت تیم ملی هاکی درآمد که به همراه تیم ملی به سه دوره قهرمانی مسابقات آسیایی دست یافت و پس از آن از سال 86 تا 91 به عنوان مربی و سرمربی تیم ملی هاکی انتخاب شد ، وی قبل از انتخاب به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر به عنوان کارشناس امور ورزشی و مسئول امورباشگاههای اداره کل مشغول به خدمت بود.


[ 1394/09/25 ] [ 09:46 ] [ کاراته کا ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

ابزار هدایت به بالای صفحه