تبلیغات
هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر

هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر
کاراته: هنر مبارزه با دست خالی 
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان راجع به مطالب و سایت هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر چیست؟


صفحات جانبی
داور ملی کاراته شهرستان در رقابت های کاراته قهرمانی دانشجویان دانشگاه آزاد کشور حضور یافت.به گزارش روابط عمومی هیأت کاراته شهرستان مهدی شهر، پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت 25 تیم به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد برگزار شد.
احمد صافی رئیس انجمن کاراته دانشگاه آزاد اسلامی درباره برگزاری این دوره از مسابقات گفت: «در این دوره از مسابقات، 149 نفر در شش وزن کومیته و یک وزن کاتا در جدول‌های 16 تا 23 نفری با یکدیگر به رقابت پرداختند. همچنین هجده نفر از بهترین داوران کاراته کشور، این سری از مسابقات را داوری کردند.»
صافی با توجه به حضور قهرمانان کشوری و آسیایی در این دوره از مسابقات، افزود: «سطح این دوره از مسابقات نسبت به دوره گذشته که در مازندران برگزار شد، به خاطر حضور قهرمانان ملی، آسیایی و جهانی بسیار بالا بود. در تمامی وزن ها، چهره های شناخته شده ای حضور داشتند و همین امر سبب شد تا هم سطح کیفی و فنی مسابقات بالا باشد و هم دیگر شرکت کنندگان با انگیزه ای مضاعف در مقابل این چهره های برجسته مبارزه کنند. حضور مربیان بزرگ و مطرح نشان می‌دهد که به امر ورزش و به طور خاص رشته کاراته در دانشگاه ها، نگاه جدی تری صورت گرفته است.»

شایان ذكر است آقای محسن خادمیان جدیدی(داور ملی شهرستان مهدی شهر) بعنوان داور دعوت شده از سوی مسئولین برگزاری، امر قضاوت مسابقات را برعهده داشتند.


[ 1394/12/3 ] [ 20:44 ] [ کاراته کا ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

ابزار هدایت به بالای صفحه